Lemmy

4. února 2013 v 14:02 | Laste |  winx

Lemmy je strážkyní brány oceánu na Androsu a má pouto s Aishou/Laylou.
Lemmy má modrou kůži a stejně zbarvený ocas s fialovou a růžovou. Nosí modrou čapku s bílou perlou a fialovým závojem. Stejně jako ostatní Selkie má na čele znamení. Ten je modrý, má tvar podobný mušli uprostřed s perlou.
Lemmy byla poprvé viděna s jedním ze strážců Androsu, když spolu hlídali bránu z Androsu na Zemi. Najednou se však skrz bránu dostalo na Andros toxické znečištění a za ním se objevila Phylla. Phylla řekla Lemmy, ať jí pomůže znečištění zastavit, než napáchá na Androsu nějakou škodu. Zkouší použít své síly, ale ropa dále proniká do vězení Androsu. Tam ho pozře Tritannus, promění stráže v monstra a vezme Lemmy a Phylle síly.
Lemmy a Phylla spěchají za králem Neptunem, aby mu řekli o Tritannusovi. Krále to rozzuří, až se ho Lemmy a Phylla začnou bát.
Lemmy potká Stellu, Bloom a Laylu v oceánu Androsu. Mezi Lemmy a Laylou se vytvoří pouto a tím se Lemmy navrátí její síly. Zavede Winx ke Třpytivým mušlím, kde Lemmy omráčí ropa, ale Winx ji zachrání.
Později představí vílám Illiris, která se spojí se Stellou.
Lemmy společně s Phyllou, Illiris a Nissou znovu navštíví krále Neptuna, aby mu pověděli o osudu Legii a Nereuse, kteří jsou nyní v rukou Tritannuse, který je proměnil v monstra. Následně se Tritannus objeví a pošle své zmutované poddané bojovat s králem Neptunem a Tressou. I je promění v monstra. Lemmy s Illiris a Phyllou před Tritannusem utečou, ale ten ještě stihl ukrást síly Nisse. Lemmy a Illiris cestují na Melody pomoct Layle, Muse a Stelle. Musa byla Tritannusem proměněna v monstrum. Lemmy pak dostane nápad, aby se zkusili Sonna s Musou spoutat. Její plán zabírá, když Sonna získá zpátky síly a Musu promění do jějí normální podoby.
Zdá se, že Lemmy je v 5. řadě tou hlavní Selkie.
Lemmy je první Selkie, která si vytvořila pouto s vílou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mikynek Mikynek | Web | 30. srpna 2013 v 12:08 | Reagovat

jůůů :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama