Čas zábavy s kamarády

7. ledna 2013 v 16:49 | Laste |  tipy od winx clubu
Přináším ti 6 tipů, jak si užít legraci s kamarádkami!
1. Kouzlo filmové hvězdy
Všichni se obléknou jako jejich oblíbená filmová hvězda. Nebo to může být i některá filmová postava. Udělej ze sebe svou oblíbenou zpěvačku nebo herečku a uspořádej s kamarádkami Hollywoodský večírek! Nezapomeň se s kamarádkami vyfotit na památku.
2. Tanec, tanec, tanec!
Tanec je opravdu skvělá příležitost, jak se více sblížit a poznat. Řekni kamarádkám, aby si přinesli svou oblíbenou hudbu a tanec může začít! Můžete taky uspořádat taneční soutěž. Kdo předvede ty nejlepší nebo nejzábavnější pohyby? Přívaly smíchu jsou zaručeny.
3. Filmový maraton
Skvělý způsob, jak si užít večer s tvými kamarádkami! Uspořádejte si u některé z vás filmový maraton. Nesmí chybět ani popcorn, dobré pití a tak dále. Každá ať si přinese svůj oblíbený film a podělí se o něj s ostatními.
4. Hurá na nákupy!
Nakupování s tvými kamarádkami je vždy vzrušující bez ohledu na to, jestli se domů vrátíš s nepořízenou nebo s několika taškami! V obchodech si můžete zkoušet různé oblečení, kombinovat věci, které bys sis nikdy nevzala na sebe s věcmi, které se ti líbí. Zábava zaručena! Mezitím si můžete třeba zajít na zmrzlinu nebo na ovocný koktejl.
5. Ůčesy, šminky...
Obličejové masky, manikúra, pedikúra a neuvěřitelné účesy! Udělejte z tohoto shromáždění rozmazlovací večírek! Užívejte si, že jste spolu, vytvářejte nové účesy nebo nové trendy líčení.
6. Karaoke... Karaoke!
Vyzpívej si svoje hlasivky a srdce! Na lístečky napiš jména, dej je do klobouku a losujte, kdo s kým bude ve dvojici. Odměň své přátele potleskem a navzájem se povzbuzujte.
Tak do toho! A pamatuj si... je těžké najít dobré kamarády, tak se o ně starej :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 :-) :-) | 28. dubna 2014 v 19:34 | Reagovat

Muso krásně zpíváš :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama